Pokud se vám moje práce líbí a máte o ni zájem, ozvěte se, určitě se domluvíme. Vlastním nápadům a zejména experimentům a netradičním věcem se rozhodně nebráním.

Při fotografování pouze pro Vaši potřebu považuji za slušnost uhrazení mých nákladů. Při fotografování formou TFP/TFP-CD ("Time for prints" - forma dohody mezi fotografem a modelkou na focení, ve kterém nejsou žádné straně účtovány peníze a výsledné fotografie mohou obě strany využít pro svou prezentaci) obdržíte zdarma CD s nejlepšími upravenými fotografiemi v plném rozlišení pro tisk plus v nízkém rozlišení pro webové prezentace. Samozřejmě ne všechny náklady lze vždy zahrnout do této formy fotografování, ale o tom je předchozí dohoda. Samozřejmostí je v tomto případě také písemná smlouva (model release) upravující zejména použití fotografií a autorská práva. No a ostatní je na domluvě...

Neupravené fotografie neposkytuji. Při fotografování formou TFP vybírám fotografie sám, není-li předem dohodnuto jinak.

Co k fotografování potřebujete? Základem je make-up, matný pudr, líčení (výraznější), taška hadříků na výběr a dobrá nálada. Kvalitní a matný make-up je důležitý zejména z důvodu zakrytí nedostatků pleti a odstranění jejího lesku, což má výrazný vliv na výslednou fotografii. Současně správné nalíčení zvýrazní Vaše přednosti.


A netvrďte mi, že nejste fotogeničtí. JSTE!!! Rád Vám to dokážu... :-)